• Oferujemy malowanie
  agregatem hydrodynamicznym


  Malujemy w Szczecinie jak i całym województwie.

  Sprawdź ofertę
 • Zajmujemy się układaniem parkietów

  Świadczymy kompleksowe prace parkieciarskie, takie jak np.: demontaż starej boazerii, lakierowanie, polerowanie i szlifowanie podłóg, układanie desek, paneli i wykładzin. Dzięki zadbanej podłodze wnętrze może uzyskać nowy, estetyczny wygląd.
  Sprawdź ofertę
 • Kompleksowe usługi układania terakoty, glazury i gresu.

  Prace obejmują: konsultacje z klientem w sprawie koncepcji ułożenia płytek, przygotowanie podłoża, układanie terakoty oraz prace wykończeniowe.
  Sprawdź ofertę
 • Oferujemy usługi elektryczne, takie jak np.: instalacje elektryczne, podłączanie gniazd natynkowych i podtynkowych

  Prawidłowo podłączona instalacja elektryczna zabezpiecza przed porażeniem prądem, czy pożarami. Prace elektryczne warto zlecić profesjonalnej ekipie.
  Sprawdź ofertę
 • Przeprowadzamy
  docieplanie budynków


  Prawidłowo wykonane docieplenie budynku ma wpływ na jego późniejsze użytkowanie. Dzięki fachowemu wykonaniu docieplenia, Państwa dom będzie właściwie chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Pozwoli to na oszczędniejszą eksploatację budynku.
  Sprawdź ofertę
 • Zakładanie regipsów

  Regipsy pozwalają tanim kosztem odświeżyć pomieszczenie i nadać mu nowego charakteru. Odpowiednio położony materiał pomaga obniżyć zbyt wysoki sufit, stworzyć ściankę działową, czy wydzielić osobne pomieszczenie.
  Sprawdź ofertę
 • Świadczymy usługi murowania
  oraz tynkowania ścian i sufitów


  Szybko, dokładnie i w dobrej cenie dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

  Sprawdź ofertę
 • Wykonujemy prace hydrauliczne

  Zajmujemy się m.in.: montażem oraz wymianą wanien, zlewozmywaków, syfonów, umywalek, baterii, kompaktów WC, paneli prysznicowych. Świadczymy ponadto usługi instalacji wodno-kanalizacyjnych, podłączania zmywarek i pralek automatycznych, montaż i wymianę liczników wody oraz udrożnianie i czyszczenie kanalizacji.
  Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!

696 427 538

Szybkość malowania agregatem kilkunastokrotnie przewyższa szybkość malowania
wałkiem.
1 pokój w 10 minut ! Sprawdź jak to możliwe.

O firmie

Jesteśmy zgranym i prężnie działającym zespołem. Działamy na terenie Szczecina, Polic i okolicznych miejscowości. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. Wiemy jak ważna jest oszczędność czasu, dlatego malowanie z nami jest szybkie, staranne i ekonomiczne.

Specjalizujemy się w malowaniu natryskowym pomieszczeń. Nowoczesne techniki pozwalają nam na dzienną wydajność 3500-4000m2. To imponujący wynik w porównaniu z tradycyjnymi formami nanoszenia farb, a przy tym szybki i precyzyjny efekt końcowy. Dodatkowo, możemy zaoszczędzić spore ilości preparatów. To, co odróżnia nas od pozostałych firm z branży budowlanej, to korzystanie z innowacyjnych rozwiązań na miarę XXI wieku. Zastosowane nowoczesne techniki dają nam możliwość malowania do kilku razy szybciej od tradycyjnych metod. Na dodatek, farba wydostająca się z dyszy pistoletu natryskowego osiada na ścianach równomiernie, co daje bardzo efektowne i estetyczne wykończenie. Dzięki oszczędności materiałów możemy proponować swoim klientom konkurencyjne ceny.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego Państwa potrzeby są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Jeśli chcą Państwo cieszyć się estetycznym wyglądem pomieszczeń w swoim domu lub firmie, zachęcamy do wybrania naszej ekipy.